• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фільтр нульового опору 35мм

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

340 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
39
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 47aa22c2490c4977b61ff3e01e45b6f0
Внутрішній номер закупівлі: 30299997
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011326-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Рудик Інна Василівна 380472333347 IRudyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:35 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴340 000.00 Фільтр нульового опору 35 мм