• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Doosan DX340LCA-K, (серійний номер DWGCECEFAM1021327)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)

143 642.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
39
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6897ba240b4342729d2223ca760f2eea
Внутрішній номер закупівлі: 30299974
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011302-a   
Замовник: Військова частина 2196
Контактна особа: Ромашко Олег Володимирович 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 143 642.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:34 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 642.25 Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Doosan DX340LCA-K, (серійний номер DWGCECEFAM1021327)