-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Смуга сталева
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011054-a
код за ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
200 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
40
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
686aad2d9add4730a09b3af227bea0c4
Внутрішній номер закупівлі:
30299747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011054-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Вигівський 380443096911 vegovskij@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:26 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:26 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:26 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Смуга сталева