-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010910-a
Завершена
12 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c838c95f9894435be23e94ddf648219
Внутрішній номер закупівлі:
30299590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010910-a
Замовник:
Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41612338
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Білогородка, Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Світлана Олегівна +380688319853 officetov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50100000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів і супутнього обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: розірвання державного контракту (договору) з вини учасника процедури закупівлі на строк, достатній для проведення відкритих торгів, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в державному контракті (договорі), який розірваний з вини такого учасника. Застосування цього абзацу здійснюється за рішенням державного замовника щодо кожних відкритих торгів
Обґрунтування умови застосування:
У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: розірвання державного контракту (договору) з вини учасника процедури закупівлі на строк, достатній для проведення відкритих торгів, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в державному контракті (договорі), який розірваний з вини такого учасника. Застосування цього абзацу здійснюється за рішенням державного замовника щодо кожних відкритих торгів
Очікувана вартість:
12 060.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Все для автогалереї"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40967732
-
Контактна особа:
Панасенко Олександр 0671889171 do.buh20@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Київська, 2В
Ціна пропозиції
12 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
470f3062d162440cb77dde1fd505bd76
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-010910-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Все для автогалереї"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40967732
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, Київська, 2В
Номер договору:
0409
Сума договору:
12 060.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
04.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний