-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010671-a
Пропозиції подаються українською мовою. Закупівля за кошти місцевого бюджету
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
406 554.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
40
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
110ea5fb42644f56bf523063ab83accf
Внутрішній номер закупівлі:
30299348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010671-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44030102
-
Адреса:
82000, Україна, Львівська область, Старий Самбір, вул. Л. Галицького, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Князь Оксана Іванівна 380983437617 oksana_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
406 554.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:15 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:15 - 20.09.2026 14:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:15 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴406 554.17 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо Євро-5)