-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 8» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№1-2) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010382-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 23 дні (до 28.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 23 дні (до 28.09.26 00:00)
4 600 186.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
23
дн
03
год
18
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ef6dcbc72e6e4011ad07b31be726a4bc
Внутрішній номер закупівлі:
30299073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010382-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 600 186.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:09 - 25.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:09 - 28.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:09 - 25.09.2026 00:00
Аукціон:
з 28.09.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 600 186.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 8» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№1-2) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)