• Переговорна процедура
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Реконструкція (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів з енергозбереження) системи опалення ЗОШ № 13 по вул. Росвигівська, 13 в м. Мукачево

Активна

1 473 044.00 UAH без ПДВ
Номер: d6c598224d984d2a89c6363786748889
Внутрішній номер закупівлі: 30298930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010202-a   
Замовник: Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради
Контактна особа: Василь Бігарі +380685683846 vkbbud80@gmail.com https://mukachevo-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Коли в замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору про закупівлю, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення відкритих торгів. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість, укладеного за результатами проведення відкритих торгів Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення переговорної процедури закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: коли в замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору про закупівлю, у того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення відкритих торгів. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість, укладеного за результатами проведення відкритих торгів. Управлінням будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради 13 вересня 2023 року було укладено договір про закупівлю за ідентифікатором UA-2023-06-30-003558-a на суму 8 349 000,00 грн з ТОВ "Сервіскотломонтаж-Львів" (ЄДРПОУ 37801512). Під час виконання робіт виявлено необхідність у закупівлі додаткових робіт, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору про закупівлю, у того самого виконавця робіт. Внаслідок цього у Замовника з’явилася необхідність в закупівлі додаткових робіт, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт ТОВ "Сервіскотломонтаж-Львів" по об’єкту «Реконструкція (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів з енергозбереження) системи опалення ЗОШ №13 по вул. Росвигівська, 13 в м. Мукачево» код ДК 021:2015:45454000-4 — Реконструкція.
Очікувана вартість: 1 473 044.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 473 044.00 Реконструкція (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів з енергозбереження) системи опалення ЗОШ № 13 по вул. Росвигівська, 13 в м. Мукачево