-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09130000-9 – нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010208-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
166 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
34
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6d9a267c359f479abdeb29b8f1134ef1
Внутрішній номер закупівлі:
30298893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010208-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лихно Ольга Валеріївна +380457553734 vodokanal_ya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:04 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:04 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:04 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 666.67 Дизельне паливо