-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інфузійні насоси
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010141-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 09:00)
16 397 338.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
13
год
05
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a198e4e15c61439dbf9ce5990943ad64
Внутрішній номер закупівлі:
30298844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010141-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 397 338.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:59 - 21.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:59 - 24.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:59 - 21.09.2026 00:00
Аукціон:
з 25.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 397 338.00 Інфузійні насоси (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; ДК 021:2015: 33194110-0 Інфузійні насоси; НК 024:2023 – 13217 Шприцева помпа, 13209 Помпа для ентерального харчування, 13217 Шприцева помпа, 13217 Шприцева помпа, 13217 Шприцева помпа; НК 031:2024 – Z12030302 Шприцеві насоси, A03010302 Насосні контролери ентерального харчування, Z12030302 Шприцеві насоси, Z12030302 Шприцеві насоси, Z12030302 Шприцеві насоси)