-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009944-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
7 371 577.09
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
33
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7d5b5f2ba44b47b5b8d880ea3997ca56
Внутрішній номер закупівлі:
30298631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009944-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Кушнарьова +380564990173 kushnareva@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 371 577.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:53 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:53 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:53 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 371 577.09 Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»