-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки газосигналізаторів (50410000-2)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009872-a
Завершена
4 770.00
UAH без ПДВ
Номер:
32d45c53b3d74b5f9c74bdd103217a0d
Внутрішній номер закупівлі:
30298547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009872-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20987385
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Караман Алла Іванівна +380487283839 upr@od.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-06-002104-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 770.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з повірки газосигналізаторів
Кількість
9 послуга
Період постачання
до 15.10.2026
Місце постачання
66502, Україна, Одеська область, селище Любашівка,, вул. Мирна, 37 а; Одеська обл., м. Подільськ, вул. Шкільна, 2 б; Одеська область, м. Балта, вул. Шевченка, 19; Одеська область, селище Ширяєве, вул. Соборна, 82; Одеська область, селище Захарівка, вул. Європейська, 37; Одеська область, селище Велика Михайлівка, вул. Олексія Алтуніна, 43; Одеська область, м. Роздільна, вул. Незалежності, 7; Одеська область, м. Березівка, вул. М. Грушевського,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Тарковський Валерій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2505604356
-
Контактна особа:
Тарковський Валерій Іванович 0674808184
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, пров. Південний, 2
Ціна пропозиції
4 770.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bf119f9830943bdbc178b29ed18f623
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-009872-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Тарковський Валерій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2505604356
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, пров. Південний, 2
Номер договору:
321
Сума договору:
4 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний