• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Паливно-мастильні матеріали

Завершена

138 804.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ad47a5be9044ce2a5b577790cec5f0c
Внутрішній номер закупівлі: 30298351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009645-a   
Замовник: Ємільчинська селищна рада Житомирської області
Контактна особа: Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 138 804.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 600 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
Ціна пропозиції 138 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 95f695283da345a88bedbdbf7dd4cb6d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-009645-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
Номер договору: 106
Сума договору: 138 804.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 115 670.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Бензин А-95: 69.17000 UAH без ПДВ
Дизельне паливо: 77.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.09.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №106.pdf