-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набори побутової хімії код ДК 021:2015– 39830000-9 Продукція для чищення (39831000-6 Засоби для прання і миття)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009460-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
588 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
47
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4d21d3df82364143ace4ff3d8b66216d
Внутрішній номер закупівлі:
30298147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009460-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ОДЕСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36503320
-
Адреса:
65080, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ПЕТРОВА, БУДИНОК 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бєлова Ірина Ілларіонівна 380487655252 kievskiy_t_c@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
588 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:42 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:42 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:42 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴588 750.00 Подання пропозицій за окремими частинами предмета закупівлі (лотами) не передбачено.