• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Папір офісний різноформатний, папір самоклеючий та картон палітурний, к

Завершена

437 200.00 UAH без ПДВ
Номер: fddb36b1e9e447e5aad2133e7e4c90fb
Внутрішній номер закупівлі: 30298104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009386-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
Контактна особа: Владімірова Віктория Миколаївна +380442818595 vladimirova.viktoria2026@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 437 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний Ф. А 3, 80 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 200 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 4, 80 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 250 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 4, 120 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 100 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 3+, 280 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 3, 280 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 4, 280 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 3, 250 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 3+, 250 г/м²
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір офісний Ф. А 3, 160 г/м², жовтий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 120 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Папір самоклеючий Ф. А 4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 пачка
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті
Картон палітурний 3 мм (ф. А 4+)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 200 аркуш
Період постачання до 16.10.2026
Місце постачання Україна, м. Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П Приходько Г.Ю.
Ціна пропозиції 437 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: bf181fd4d607406b9f1d53a776571f07
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-009386-a-a1
Постачальник: ФО-П Приходько Г.Ю.
Номер договору: 150/26В
Сума договору: 437 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Папір офісний Ф. А 3, 80 г/м²: 470.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 4, 80 г/м²: 218.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 4, 120 г/м²: 770.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 3+, 280 г/м²: 1 870.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 3, 280 г/м²: 1 380.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 4, 280 г/м²: 780.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 3, 250 г/м²: 1 080.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 3+, 250 г/м²: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний Ф. А 3, 160 г/м², жовтий: 1 140.00000 UAH без ПДВ
Папір самоклеючий Ф. А 4: 460.00000 UAH без ПДВ
Картон палітурний 3 мм (ф. А 4+): 30.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 04.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 150.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s