• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicoplanin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

46 410.28 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6f2261632d484e1f88e4dc93c1f72d44
Внутрішній номер закупівлі: 30297761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009061-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Марина Якимчук +380442398773 tenderrobota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 46 410.28 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:27 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 410.28 Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicoplanin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)