• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сирні продукти

Завершена

195.98 UAH з ПДВ
Номер: 99041c1a740d48038107890a3ff31568
Внутрішній номер закупівлі: 30297725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009027-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 195.98 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 300 грам
Період постачання до 20.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 195.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 39bde4dfbe2542c28f8875b919b81c86
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-009027-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВУС УКРАЇНА"
Номер договору: чек № [1030:33.5241.55]
Сума договору: 195.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 163.32 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 14:25
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування_1554.pdf
pdf
ТОВ Новус інформація про КБВ.pdf