• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фізіотерапевтичний стіл для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боротьби греко-римської в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи) наказ 4307

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 10:00)

91 190.03 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
17
год
40
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c3361978fca04a6d833e0a8393d888b0
Внутрішній номер закупівлі: 30297652
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008959-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 91 190.03 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:24 - 21.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:24 - 24.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:24 - 21.09.2026 00:00
Аукціон: з 25.09.2026 11:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴91 190.03 Фізіотерапевтичний стіл для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боротьби греко-римської в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи) наказ 4307