-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба латунна
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008534-a
Активна
804 039.60
UAH з ПДВ
Номер:
82516476426c4364a96ac8eb0b18d5eb
Внутрішній номер закупівлі:
30297223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008534-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єщенко Олег Михайлович +380472397224 esenkooleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
804 039.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба латунна
Кількість
518 штука
Період постачання
до 15.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВОЛИНЬ БІЗНЕС РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38272887
-
Контактна особа:
Сторожук Андрій Федорович 0673324309
-
Адреса:
Україна, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи Сторожук Андрій Федорович, громадянство: Україна, Україна, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, вул.Кравчука, будинок 26, квартира 49. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Ціна пропозиції
804 039.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f96eae15b174415499b32ae2620346af
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-008534-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВОЛИНЬ БІЗНЕС РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38272887
-
Адреса:
Україна, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи Сторожук Андрій Федорович, громадянство: Україна, Україна, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, вул.Кравчука, будинок 26, квартира 49. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Номер договору:
334 ВМТП
Сума договору:
804 039.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
670 033.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації