-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008487-a
Завершена
31 068.90
UAH з ПДВ
Номер:
61224f2ccf8c4819b624d707e502218b
Внутрішній номер закупівлі:
30297192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008487-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
31 068.90 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний А-4 Xerox Excel 80 g/m² 500 листів або Ledesma Autor 80 g/m² 500 листів
Кількість
60 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Файли А 4 глянц. +40 мкм, 100 шт в уп.
Кількість
5 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Фарба штемпельная 30 мл Офіс Центр ОС-005 синя
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Скоби для степлера №10/5 Axent
Кількість
2 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Ручка масляна Cello Writo-meter , синя, 10км
Кількість
5 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Скоби для степлера № 24/6 Axent
Кількість
4 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Ручка кулькова масляна 0,7 BUROMAX (синя)
Кількість
104 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Ножиці 21,5 см Axent Standard гумові вставки, сині
Кількість
1 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Скрепки овальні (28мм) , металеві
Кількість
5 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Корректор карандаш /ручка 10 мл с метал.накінечн.
Кількість
3 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Біндер 25 мм ( Buromax BM або аналог)
Кількість
12 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Олівець графітовий Axent 9000-F НВ
Кількість
20 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Блокнот А 5 (клітинка) тверда обкладинка
Кількість
40 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Книга канцелярська А4 96 аркушів Buromax BM.2430 в твердій обкладинці (клітинка)
Кількість
36 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Стрижня для ручки масляної 0,7 BUROMAX (синя)
Кількість
5 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Папка-реєстратор А4 двостороння ELITE 50 мм Buromax
Кількість
10 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Стрижня для ручки масляної 0,7 BUROMAX (червона)
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Стрижня для ручки масляної 0,7 BUROMAX (червона)
Кількість
5 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Папка-реєстратор односторонній А4 50 мм Buromax чорна
Кількість
10 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Стрічка клейка Buromax 18 мм *30м , прозора
Кількість
7 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Клей ПВА 100мл, з ковпачком дозатором
Кількість
5 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Лінер 4621 Centropen чорний (маркер)
Кількість
5 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Маркер Centropen Permanent черный толстый скошенный K8576-7512
Кількість
15 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Стрічка клейка пакувальна 48*300 мм, прозора 40 мКм
Кількість
10 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Клей олівець
Кількість
20 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Степлер 10 Axent
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Ручка гелева 0,5(чорная) BUROMAX
Кількість
3 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Закладкі- прапорці (45*12мм)
Кількість
3 пачка
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Ніж канцелярський висувне лізо YATO 18мм YT-75071
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Органайзер настільний 16 предметів Buromax BM.6302
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Лоток горизонтальний металевий Axent 4 -в-1 2129-01-А, 300*350*330 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Біндер 50 мм ( Buromax BM або аналог)
Кількість
12 штука
Період постачання
15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 119 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ГРУПА "КУНІЦА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19143995
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Шевченка (Шевченківський Соборний райони) будинок 37
Ціна пропозиції
31 068.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd2e3c8e0086463bbf11e2dee4ff82d2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-008487-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ГРУПА "КУНІЦА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19143995
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Шевченка (Шевченківський Соборний райони) будинок 37
Номер договору:
384-26
Сума договору:
31 068.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
25 890.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.05.2026 13:59
Статус:
Виконаний