• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Матеріали для водопровідних систем

Матеріали для водопровідних систем

Завершена

4 135.50 UAH без ПДВ
Номер: e7cc6a8d192145e8a9fd964e1153178c
Внутрішній номер закупівлі: 30297171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008468-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Куликівська лікарня планового лікування" Куликівської селищної ради
Контактна особа: Валентина Митус +380962223889 valentinamitus7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних системАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 135.50 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тройник
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
коліно,50
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
труба 110
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
шланг 2,5
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 2.5 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
заглушка
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
кран 1/2
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
шланг
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
монокран
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
муфта
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
тройник м/п
Код ДК 021:2015: 44115210-4 Матеріали для водопровідних систем
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Ціна пропозиції 4 135.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a46a364bca4846889fd9f388faf36b19
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-008468-a-a1
Постачальник: БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Номер договору: 158
Сума договору: 4 135.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Тройник: 30.00000 UAH без ПДВ
коліно,50: 17.00000 UAH без ПДВ
труба 110: 140.00000 UAH без ПДВ
шланг 2,5: 65.00000 UAH без ПДВ
заглушка: 22.00000 UAH без ПДВ
кран 1/2: 170.00000 UAH без ПДВ
шланг: 132.00000 UAH без ПДВ
монокран: 295.00000 UAH без ПДВ
муфта: 105.00000 UAH без ПДВ
тройник м/п: 85.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 14:04
Статус:
Підписаний