• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)

Закупівля товару здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1447 “Про затвердження «Про затвердження переліків лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану» зі змінами і доповненнями. Постачання Товару, який є предметом закупівлі, звільняється від оподаткування податком на додану вартість, оскільки на таку операцію розповсюджується податкова пільга, встановлена підпунктом 2 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України. Товар, що є предметом цієї закупівлі, призначений для використання закладом охорони здоров’я для надання медичної допомоги фізичним особам, які у період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)

3 100 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
33
хв
24
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5be66f3b13f5471c9c7e7eb10e43ff19
Внутрішній номер закупівлі: 30296953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008228-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Андрій Мих +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 100 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:59 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:59 - 21.09.2026 01:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:59 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 100 000.00 Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо) ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини