• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Контактори

436 ВО

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

163 447.92 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
20
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6566aa6bcbfb475c9bf6c1a381f1315d
Внутрішній номер закупівлі: 30296559
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007839-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 163 447.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:43 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:43 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:43 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴163 447.92 Контактори