• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти (аутсорсинг)

Місце надання послуги: Опорний заклад ОЗ «СЕРГІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Л. КОБИЛИЦІ» Путильської селищної ради Вижницького району Чернівецької області, 59107, Україна, Вижницький р-н, Чернівецька обл., село Сергії, вулиця Головна, будинок 65 Вимоги до підтвердження матеріально-технічної бази Учасником Для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» Учасник надає у складі пропозиції: 1. Довідка про МТБ: довідка у довільній формі про наявність матеріально-технічної бази (власного або залученого обладнання, кухонного інвентарю, посуду, спеціалізованого автотранспорту тощо), необхідного для забезпечення якісного надання послуг. 2. Гарантійний лист: лист-гарантія, у якому Учасник зобов'язується у разі визначення його Переможцем закупівлі доукомплектувати харчоблок власним або залученим додатковим обладнанням чи інвентарем. 3. Документи про підтвердження наявності в учасника працівників відповідної кваліфікації: • Інформаційна довідка в довільній формі про наявність достатньої кількості працівників. • На підтвердження інформації вказаній у довідці Учасник надає скан-копії трудових договорів з особами, що будуть задіяні учасником процедури закупівлі при виконанні договору, або наказів (розпоряджень) про призначення на посаду, наказів про сумісництво (за наявності), або наказів про прийняття на роботу (вступ на посаду), або копії цивільно-правової угоди/трудового договору або інші документи, передбачені законодавством, та які підтверджують наявність правовідносин учасника з відповідними працівниками; • На працівників вказаних у довідці Учасник надає скан-копії чинних на момент подання особових медичних книжок працівників, що мають безпосереднє відношення до роботи за зазначеним предметом закупівлі відповідно до наказу МОЗ України від 21.02.2013 № 150 «Правила проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», – перша та остання сторінки з відміткою про допуск до роботи. Стосується виключно тих працівників, які безпосередньо беруть участь у приготуванні, транспортуванні, зберіганні та видачі харчових продуктів харчування, готових страв та виробів. 3. Кількість надання послуг: Послуги з організації харчування для учнів, а саме: - 1-4 класів – 2394 послуг - 5-11 класів – 10 602 послуг Всього – 12996

Завершена

950 760.00 UAH без ПДВ
Номер: 6b4807804d12463ea111a30dfb0753bf
Внутрішній номер закупівлі: 30296419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007699-a   
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "СЕРГІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛУК'ЯНА КОБИЛИЦІ" ПУТИЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: ВАЛЕНТИНА НІСТОР +380683040656 sergiischool@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 950 760.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організації гарячого харчування учнів ОЗ "Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці" (аутсорсинг)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 американська кварта для рідин
Період постачання 04.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 59107, Україна, Чернівецька область, Сергії, вул. Головна, 65 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Шкеул Михайло Петрович
Ціна пропозиції 950 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: da87087bf3d5469caa2eaf4d63cda808
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-007699-a-a1
Постачальник: Шкеул Михайло Петрович
Номер договору: 51
Сума договору: 950 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 04.09.2026 13:32
Статус:
Розірваний
pdf
ilovepdf_merged (56).pdf
p7s
sign.p7s