-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007379-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
79 342.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
06
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
58aaf909a8e34473b9c5dcc980ddb50e
Внутрішній номер закупівлі:
30296103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007379-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36094821
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Ісаєв +380678727953 iiv2000d@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-info-rada-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
79 342.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:24 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:24 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:24 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 342.00 Послуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)