-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007309-a
Завершена
92 114.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a3e3c464c5e4d9884176dfc079360be
Внутрішній номер закупівлі:
30296043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007309-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
92 114.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Редукційний клапан VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Паливна форсунка VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Потапова Ганна Мокіївна ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
2290119848
-
Контактна особа:
Потапова Ганна Мокіївна 0963469904
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Стельмаха 9
Ціна пропозиції
92 114.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 13:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
475f062cf0334ab99ef496558a5f3d22
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-007309-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Потапова Ганна Мокіївна ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
2290119848
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Стельмаха 9
Номер договору:
156
Сума договору:
92 114.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Редукційний клапан VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 8 670.00000 UAH без ПДВ
Паливна форсунка VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 20 861.00000 UAH без ПДВ
Паливна форсунка VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 20 861.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний