-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007207-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
156 315.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
18
год
40
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6bbfb6f7593e4585844d7370b368c31f
Внутрішній номер закупівлі:
30295933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007207-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096837
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, с-ще Делятин, вулиця ЛУГИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Малярчук +380968696260 igormaliarchuk318@gmail.com https://delyatyn.lic.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 315.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:15 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:15 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:15 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 315.50 Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)