• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (м.Дніпро,м.Павлоград, м.Нікополь, м.Кривий Ріг, м.Кам'янське)

75251110-4 Послуги з протипожежного захисту (Періодичний контроль вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння та перезарядка вогнегасників) - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)

8 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
53
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 849ec918e3104fbe90b7e919f40807d4
Внутрішній номер закупівлі: 30295883
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007151-a   
Замовник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:12 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:12 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:12 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 333.33 Періодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (м.Дніпро,м.Павлоград, м.Нікополь, м.Кривий Ріг, м.Кам'янське)