• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Смуга сталева)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 15:00)

2 163 499.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
05
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 868c37e91df44d51a5116f3c62c8fa6d
Внутрішній номер закупівлі: 30295870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007139-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Панченко Ольга Олександрівна 380442986950 PANCHENKO-OA@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 163 499.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:11 - 21.09.2026 15:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 163 499.00 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Смуга сталева)