-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маскувальні сітки
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007051-a
Завершена
89 790.96
UAH з ПДВ
Номер:
09a6dd602fc540fb80b67b131c88cfba
Внутрішній номер закупівлі:
30295777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007051-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39522200-9 Маскувальні сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
89 790.96 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маскувальний комплект оптичний МКО-С ТУ У 13.9-2864311533-002:2015
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 16.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП “ УКРШЕЛТЕР ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
39948114
-
Контактна особа:
Подлесовський Дмитро Сергійович 0673838590
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, с. Олешин, Споруда 1
Ціна пропозиції
89 790.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 13:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
678548a309b5429c8b2757f9659f561c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-007051-a-a1
Постачальник:
ПП “ УКРШЕЛТЕР ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
39948114
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, с. Олешин, Споруда 1
Номер договору:
155
Сума договору:
89 790.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
74 825.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Маскувальний комплект оптичний МКО-С ТУ У 13.9-2864311533-002:2015: 37 412.90000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний