• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл Мейк Ап бкжевий 30мл -1 шт;Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл МейкАп пастельний 30мл -1 шт;Леді Коттон ватні диски 150+25шт -15 шт;Гарньєр Скін Нечралз Міцелярна вода для очищення шкіри обличчя.400мл -2 шт;Полісся Шампунь для волосся Ромашка,1л -2 шт;Леді Коттон ватні палички в поліетиленовому пакеті 300шт -10 шт;Тафт Гель для укладання волосся Пауер Інвізибл Мегафіксація,150 мл -3 шт;Каллос Маска для волосся мультивітамінна з екстратом женьшеня і маслом авакадо,1000мл -1 шт;Гарньєр Скін Нечаралз Міцелярна вода двофазна з оліями для очищення шкіри обличчя 400мл -1 шт;Сйосс Тонуючий спрей для волосся Рітачер Каштановий,120мл -7 шт;Сйосс Тонуючий спрей для волосся Рітачер Чорний,120 мл -6 шт;Joy Серветки вологі дитячі з клапаном,100шт -2 шт;Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл МейкАп слонова кістка -1шт;Smilt Baby Серветки вологі дитячі з екстратом ромашки та алое,100шт -13 шт;Сйос Лак для укладання волосся Max Hoid Фіксація 5,300мл -6 шт;Сйос Лак для укладання волосся Ceramide Фіксація 5,300мл -4 шт для роботи перукарського цеху

Завершена

13 301.78 UAH з ПДВ
Номер: 337e8fbc80da484ba1b0e17b26ff2ff1
Внутрішній номер закупівлі: 30295590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006865-a   
Замовник: Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Контактна особа: Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 13 301.78 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл Мейк Ап бкжевий 30мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл МейкАп пастельний 30мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Леді Коттон ватні диски 150+25шт
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Гарньєр Скін Нечралз Міцелярна вода для очищення шкіри обличчя.400мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Полісся Шампунь для волосся Ромашка,1л
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Леді Коттон ватні палички в поліетиленовому пакеті 300шт
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Тафт Гель для укладання волосся Пауер Інвізибл Мегафіксація,150 мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Каллос Маска для волосся мультивітамінна з екстратом женьшеня і маслом авакадо,1000мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Гарньєр Скін Нечаралз Міцелярна вода двофазна з оліями для очищення шкіри обличчя 400мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Сйосс Тонуючий спрей для волосся Рітачер Каштановий,120мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Сйосс Тонуючий спрей для волосся Рітачер Чорний,120 мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Joy Серветки вологі дитячі з клапаном,100шт
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Евелін Тональний крем 3 в 1 АртПрофешнл МейкАп слонова кістка
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Smilt Baby Серветки вологі дитячі з екстратом ромашки та алое,100шт
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 13 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54027, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Сйос Лак для укладання волосся Max Hoid Фіксація 5,300мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті
Сйос Лак для укладання волосся Ceramide Фіксація 5,300мл
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ("РУШ")
Ціна пропозиції 13 301.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 13:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: efdb6d2004a14700a9c8485c52b2020f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-006865-a-a1
Постачальник: ТОВ ("РУШ")
Номер договору: Номер: 133
Сума договору: 13 301.78 UAH з ПДВ
Сума договору: 11 084.82 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Рахунок-фактура