• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 — 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки. Рушнички папер V-170 Кохавинка 1шар сірі (181162) 250 шт.; Серветки д/диспенсера 272 шт. 1% 10 2шар білі (046); Папір туал. 32 рул. Кохавинка (32061)

Завершена

12 350.48 UAH з ПДВ
Номер: 03c8f18b48de49d9b6b96cf1df56c156
Внутрішній номер закупівлі: 30295414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006661-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка"
Контактна особа: Максим Яжборовський +380332241541 tender.lutsk.stomat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 12 350.48 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рушнички папер V-170 Кохавинка 1шар сірі (181162)
Код ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Кількість 250 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі буд.39 На карті
Серветки д/диспенсера 150шт. 1%10 2шар білі (046)
Код ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Кількість 272 пачка
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі буд.39 На карті
Папір туал. 1 шт. Кохавинка (32061)
Код ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Кількість 32 рулон
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі буд.39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМУС-ПОЛІГРАФ"
Ціна пропозиції 12 350.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 99f5e62f19094b16b1b76ef8334c7206
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-006661-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОМУС-ПОЛІГРАФ"
Номер договору: 410
Сума договору: 12 350.48 UAH з ПДВ
Сума договору: 10 292.07 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 12:46
Статус:
Підписаний