• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фарби

Завершена

9 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 58a5b29103cf48e19aa656db53ac2f90
Внутрішній номер закупівлі: 30295050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006303-a   
Замовник: Військова частина А0853
Контактна особа: Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 9 300.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба в/е MGF FassadenFarbe 14,0 кг
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 6 штука
Період постачання до 12.09.2026
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Арсенальна 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Стрелкова Юлія Василівна ”
Ціна пропозиції 9 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 29d9453b9fc44e9598066a7177cde5fc
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-006303-a-a1
Постачальник: ФОП “ Стрелкова Юлія Василівна ”
Номер договору: 154
Сума договору: 9 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Фарба в/е MGF FassadenFarbe 14,0 кг: 1 550.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Звіт про укладені договори