-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №3 Корчинського лісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006197-a
Завершена
449 987.97
UAH з ПДВ
Номер:
feb090a4eb4848dba3b400fbe08d4b3f
Внутрішній номер закупівлі:
30294940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006197-a
Замовник:
Державне Підприємство " Сколівський військовий лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43074458
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколе, Вулиця Героїв Маківки, Будинок 28
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Контактна особа:
Коваль Віра Василівна 380971334842 skvlg-lis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
449 987.97 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №3 Корчинського лісництва
Кількість
571 метр кубічний
Період постачання
03.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
82600, Україна, Львівська область, Сколе, Вулиця Героїв Маківки, Будинок 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУХЛЯНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45952673
-
Адреса:
82632, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тухля, вул. Шевченка, 38-А
Ціна пропозиції
449 987.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
204b23c5cbfb4258829d3cf52ff4fc7d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-006197-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУХЛЯНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45952673
-
Адреса:
82632, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тухля, вул. Шевченка, 38-А
Номер договору:
234
Сума договору:
449 987.97 UAH з ПДВ
Сума договору:
374 989.97 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №3 Корчинського лісництва: 656.72500 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
03.09.2026 13:40
Статус:
Підписаний