• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

0.00 UAH без ПДВ
Номер: 38f745348b3442bfb94706ab133e3d22
Внутрішній номер закупівлі: 30294756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006003-a   
Замовник: В/ч А 2738
Контактна особа: Мозолюк Ірина Сергіївна +380977436194 vcha2738@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: виникнення обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій або збройної агресії Російської Федерації проти України
Обґрунтування умови застосування: У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: виникнення обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій або збройної агресії Російської Федерації проти України
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кріплення багажника легкового автомобіля Dromader-1
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 21 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Україна, Хмельницька область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 36 540.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 712477916efc44128d93e054f63d375f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-006003-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 201
Сума договору: 36 540.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Кріплення багажника легкового автомобіля Dromader-1: 1 740.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
протокол 283.pdf