• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, проспект Аерокосмічний, 21. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)

2 512 580.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
01
год
33
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3768a1e61dc84c3cab938912199a26fc
Внутрішній номер закупівлі: 30294564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-005812-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 512 580.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:13 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:13 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:13 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 512 580.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, проспект Аерокосмічний, 21. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)