-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021:2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005626-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
29 438.82
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
55
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3f5f2805506840e4969a69ad6469630c
Внутрішній номер закупівлі:
30294379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005626-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Ірина Олександрівна 380442413163 i.kozak@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 438.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:03 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:03 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:03 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 438.82 Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21