• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Трансмісійні (карданні) вали для трамвайних вагонів

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені в додатку №4 до тендерної документації. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах запланованих витрат, з урахуванням вимог Наказу Мінекономіки від 12.02.2020 р. за № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", за отриманими пропозиціями.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)

209 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
17
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 10918fe77e13480196313c117789d767
Внутрішній номер закупівлі: 30294351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-005594-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
Контактна особа: Борисюк Вікторія Іванівна 380982391195 viktoria.borysiuk89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 209 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:02 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:02 - 20.09.2026 20:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:02 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴209 000.00 Трансмісійні (карданні) вали для трамвайних вагонів