-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4-канальний модуль підсилювача
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005350-a
Завершена
114 396.00
UAH з ПДВ
Номер:
d4078233c5894cfba70bd154cf27d827
Внутрішній номер закупівлі:
30294112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005350-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Катерина 380563731528 gricenkoekaterina96@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (UA-2026-07-30-004738-a ) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
114 396.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
4-канальний модуль підсилювача
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25641036
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Котельникова, будинок 25
Ціна пропозиції
114 396.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c236b03ba8be44c7a69874aa5bfa03a4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-005350-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25641036
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Котельникова, будинок 25
Номер договору:
236
Сума договору:
114 396.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
95 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний