-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005330-a
Завершена
387 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0e543a44508841f79aab1155365a2813
Внутрішній номер закупівлі:
30294087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005330-a
Замовник:
КП Івано-Франківський науковий фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13659054
-
Адреса:
76492, Україна, Івано-Франківська область, Угорники, Тополина 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янишівський Мирослав Ярославович +380342554334 ftlifntung@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
387 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опискод ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77202, Україна, Івано-Франківська область, м. Болехів, вул.Є.Коновальця,34
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Романишин Уляна Мар'янівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3037909009
-
Контактна особа:
Романишин Уляна Мар'янівна 0990946227
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, м.Болехів, вул.Сухого 8кв.1
Ціна пропозиції
387 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3fa618cd7494bafb97fc005217cae89
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-005330-a-a1
Постачальник:
ФОП Романишин Уляна Мар'янівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3037909009
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, м.Болехів, вул.Сухого 8кв.1
Номер договору:
61
Сума договору:
387 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний