-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вів'єн колготи жіночі Актів 40 ден натурель/vizon р.6 -3 шт елемент сценічног костюму
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005229-a
Завершена
525.00
UAH з ПДВ
Номер:
99e8fd09e963401785ea4cd48335945d
Внутрішній номер закупівлі:
30293992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005229-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18316000-7 КолготиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
525.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вів'єн колготи жіночі Актів 40 ден натурель/vizon р.6
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ("РУШ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
32007740
-
Контактна особа:
Шищук Олексій Анатолійович 0567873342
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Володимира Антоновича,буд.6
Ціна пропозиції
525.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fbb5db23abc84446852b8944479e5e29
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-005229-a-a1
Постачальник:
ТОВ ("РУШ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
32007740
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Володимира Антоновича,буд.6
Номер договору:
Номер: 133 100% передплата
Сума договору:
525.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
437.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний