• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Диски колісні та колісні вставки до броньованих транспортних засобів

Завершена

936 000.00 UAH без ПДВ
Номер: cd417b99a8c648aa929392587188bf4d
Внутрішній номер закупівлі: 30293748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-004998-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області
Контактна особа: Тостановська Марія 380958639777 toaster_kek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 936 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Диск колісний (колесо складове 10.0-20 SMOLI 10.0.20.01.00)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 16 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Колісна вставка Run Flat 10.0-20 SMOLI (RFS10.0.20.01.00)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 16 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лановюк Марина Юріївна
Ціна пропозиції 936 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: abfa29727b6b429aac6401b4eb791b45
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-004998-a-a1
Постачальник: ФОП Лановюк Марина Юріївна
Номер договору: 373
Сума договору: 936 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
дог 373 Лановюк (1).pdf