• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)

470 532.96 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
43
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ead68fb3bbec47bab116eb1ec5b5f28c
Внутрішній номер закупівлі: 30293585
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-004813-a   
Замовник: ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Буравицька Тетяна Володимирівна 380686515032 tburavitskaia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 470 532.96 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 11:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 11:35 - 20.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 11:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴470 532.96 Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)