• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дивани

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

74 425.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
40
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5c8bc4b92b1846f2892a0960cc384462
Внутрішній номер закупівлі: 30293542
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-004770-a   
Замовник: Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Міненко Наталя +380442021700 minenko@dec.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 74 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 11:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 11:34 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 11:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 425.00 Дивани