• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Шина автомобільна Petlas RM910 (універсальна) 335/80 R20 149K

Завершена

398 080.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b77a916d4514c28a3754f5a2627df00
Внутрішній номер закупівлі: 30292789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-004044-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області
Контактна особа: Тостановська Марія 380958639777 toaster_kek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 398 080.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина автомобільна Petlas RM910 (універсальна) 335/80 R20 149K
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 16 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕРГУМА-2010"
Ціна пропозиції 398 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 11:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a9ad388183a64c339af3fc435b955e3c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-004044-a-a1
Постачальник: ТОВ "ІНТЕРГУМА-2010"
Номер договору: 372
Сума договору: 398 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог 372 Інтергума (1).pdf
pdf
Обгрунтування (1).pdf