-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003609-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
55 830.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
11
год
53
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
14a924eabb234d2483866ee4348997ac
Внутрішній номер закупівлі:
30292377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003609-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 830.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 11:00 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 11:00 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 11:00 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 830.83 Акумуляторний блок (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)