-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до військової техніки
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003107-a
Технічні та якісні характеристики повинні відповідати стандартам та нормам для даної категорії товарів, які діють на території України.
Завершена
19 614.08
UAH без ПДВ
Номер:
466d36e93bf3495c995bfc02b5915a42
Внутрішній номер закупівлі:
30291972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003107-a
Замовник:
Військова частина А5192
×
-
Код ЄДРПОУ:
26643646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Закупівля відбулась на підставі пп.1 п.9 ПКМУ №1275 від 11.11.2022. Так як на платформі Prozorro технічно даний підпункт не додано, обрано пп.4 пункт 13 ПКМУ №1178.
Очікувана вартість:
19 614.08 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект зчеплення (625 3100 00)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Опора кульова (73-01-107)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Кільце глушника (MOS-138)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Чайка Олег Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113908974
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
19 614.08 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
443dcd68f32f43998ab71715051b3a8a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-003107-a-a1
Постачальник:
Чайка Олег Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113908974
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
142
Сума договору:
19 614.08 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект зчеплення (625 3100 00): 18 917.78000 UAH без ПДВ
Опора кульова (73-01-107): 623.39000 UAH без ПДВ
Кільце глушника (MOS-138): 72.91000 UAH без ПДВ
Опора кульова (73-01-107): 623.39000 UAH без ПДВ
Кільце глушника (MOS-138): 72.91000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 10:08
Статус:
Підписаний