-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-003084-a
Завершена
2 633.93
UAH з ПДВ
Номер:
f4f1f2655da94f53a7006f03fc6e6b94
Внутрішній номер закупівлі:
30291844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-003084-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 633.93 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти
Кількість
1.436 кілограм
Період постачання
до 20.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924519134
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
2 633.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7e44dbdc8032473ba0ee1f5d81dde485
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-003084-a-a1
Постачальник:
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924519134
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
накладна № КЛИК-26/0488
Сума договору:
2 633.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 194.94 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 10:40
Статус:
Підписаний