• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини до військової техніки

Технічні та якісні характеристики повинні відповідати стандартам та нормам для даної категорії товарів, які діють на території України.

Завершена

804.36 UAH без ПДВ
Номер: 65bcbab641e74c8985046a0d96e70ae3
Внутрішній номер закупівлі: 30291816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002998-a   
Замовник: Військова частина А5192
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Закупівля відбулась на підставі пп.1 п.9 ПКМУ №1275 від 11.11.2022 р. Так як на платформі Prozorro технічно даний підпункт не додано, обрано пп.4 пункт 13 ПКМУ №1178.
Очікувана вартість: 804.36 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сайлентблок переднього важеля (FE42517)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 01.09.2026
Місце постачання 13301, Україна, Житомирська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Чайка Олег Олександрович
Ціна пропозиції 804.36 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 77786a791e094e39b99f8df075471b1d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-002998-a-a1
Постачальник: Чайка Олег Олександрович
Номер договору: 142
Сума договору: 804.36 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Сайлентблок переднього важеля (FE42517): 402.18000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 10:36
Статус:
Підписаний