-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
косильна головка AutoCut 27-2, повітряний фільтр
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002994-a
Завершена
2 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
d9995eec5ebc4523b37175e0af226d3f
Внутрішній номер закупівлі:
30291759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002994-a
Замовник:
КП "Рембудсервіс" Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42299936
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто, Україна, Горішні Плавні,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Олександр Володимирович +380969326597 kprembudservis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 190.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опискосильна головка AutoCut 27-2, повітряний фільтр
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Опискосильна головка AutoCut 27-2, повітряний фільтр
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях26 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
косильна головка AutoCut 27-2
Кількість
2 штука
Період постачання
04.09.2026 - 31.12.2026
повітряний фільтр
Кількість
2 штука
Період постачання
04.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, просп.Шероїв Дніпра, 54
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Репан
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978302110
-
Контактна особа:
Репан Євген 0974995854
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Героїв Дніпра 54
Ціна пропозиції
2 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ee8dee87286453993a57d42c07b8f33
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-002994-a-a1
Постачальник:
ФОП Репан
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978302110
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Героїв Дніпра 54
Номер договору:
09/03
Сума договору:
2 190.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 825.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
косильна головка AutoCut 27-2: 725.00000 UAH без ПДВ
повітряний фільтр: 187.50000 UAH без ПДВ
повітряний фільтр: 187.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
04.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний