-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44440000-6 Вальниці (Підшипники)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-002790-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
2 371 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
19
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
52505bd6143148af936902851028e384
Внутрішній номер закупівлі:
30291586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-002790-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Маєва +380998955950 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 371 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 10:34 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 10:34 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 10:34 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 371 000.00 44440000-6 Вальниці (Підшипники)